Nogi do biurek

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 27 wyników

Nogi do biurek

Biurko to tylko z pozoru zwykły mebel. Jeśli się nad tym zastanowisz na pewno zauważysz, że każdy z nas spędza przy nim mnóstwo czasu – już od dzieciństwa! To biurko stwarza dla nas płaszczyznę do nauki, pracy i zabawy. Jest niezbędne nie tylko dla każdego ucznia i studenta, ale – w czasach coraz popularniejszej pracy zdalnej – także dla pracownika. Dlatego warto pochylić się nad tym meblem i spojrzeć nie tylko na jego blat, ale także na nogi do biurek. To w końcu na nich spoczywa ciężar naszej pracy i edukacji!

Biurko dla dziecka

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie dziecka, a zła postawa przy biurku z pewnością odbije się na samopoczuciu malucha. Prawidłowo, dziecko powinno siedzieć prosto, ze stopami opartymi na ziemi. Niestety, większość “dorosłych” mebli jest zdecydowanie za wysoka dla dzieci, a z biurka dziecięcego nasza pociecha szybko wyrośnie. Aby ominąć konieczność wymiany wyposażenia pokoju, można postawić na blat z przykręcanymi, metalowymi nogami. Gdy maluch zaczyna przygodę z edukacją wybieramy nóżki niższe, dostosowane do dziecięcego wzrostu. Gdy nasza pociecha rośnie, wraz z nią rośnie i biurko – z łatwością wymieniamy na wyższe nogi. Tym sposobem zapewniamy dziecku komfort pracy. Kolejnym plusem nóg metalowych jest ich indywidualny charakter. Doskonale sprawdzą się we współdzielonej przestrzeni. Jeśli nasze dzieci dzielą pokój możemy pozwolić im na wybranie dowolnego modelu nóg, by w ten sposób mogły spersonalizować swój kąt we wspólnym miejscu.

Przestrzeń na home office

W obecnych czasach coraz więcej pracodawców decyduje się na home office. Dlatego też przestrzeń z biurkiem, w której pracowaliśmy w naszej szkole lub firmie, jesteśmy zmuszeni zorganizować we własnym domu. Wielu z nas nie chce decydować się na zakup ciężkiego, drewnianego biurka z mnóstwem szuflad. Taki mebel nie zawsze wpasowuje się w nasze potrzeby. Idealnym rozwiązaniem dla wielu pracowników będzie biurko, składające się jedynie z blatu i czterech nóg w loftowym stylu, bez zbędnych półek i szuflad. Daje nam to zdecydowanie większą przestrzeń na nogi. Gdy wrócimy do biura, takie biurko z łatwością rozkręcimy i schowamy, a nie zajmie ono wiele miejsca.

Wkraczamy na salony

Jednakże nogi do biurek to nie tylko rozwiązanie dla domu. Fantastycznie odnajdą się w biurach, salonach i gabinetach. Są sposobem, by wnieść design do oficjalnej przestrzeni oraz by podkreślić charakter danego miejsca. Jeżeli w Twojej firmie znajduje się długi blat, gromadzący wielu pracowników, możesz postawić na różnorodne nogi, aby zwykły mebel nabrał interesującego charakteru. Świetnie odnajdą się także w branży beauty, pozwalając nadać salonowi bardziej luksusowego sznytu – w tej roli doskonale sprawdzą się bardziej ozdobne nóżki. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!