Opinie

W sklepie MetaloweDekoracje.pl z dumą stawiamy na jakość, satysfakcję i dobre opinie klientów. Jak dotąd zrealizowaliśmy już ponad 75 000 zamówień, co świadczy o zaufaniu, jakim jesteśmy obdarowywani.

Wiemy, że kupując w Internecie, mogą pojawić się wątpliwości co do wiarygodności firmy. Dlatego też jesteśmy transparentni w naszych działaniach i dajemy Ci pełen dostęp do opinii klientów, którzy już dokonali u nas zakupu. Dodatkowo, zapewniamy Cię, że wszystkie nasze produkty są projektowane przez polskich twórców i produkowane w Polsce, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Naszym głównym celem jest tworzenie przedmiotów, które zmieniają przestrzeń w której się znajdą. Kiedy klienci dzielą się z nami opiniami wraz ze zdjęciami własnych aranżacji, z radością obserwujemy, jak nasze produkty znajdują swoje miejsce w ich domach. Te doświadczenia możesz zobaczyć na własne oczy, przeglądając galerię inspiracji, którą tworzą przesłane przez nich zdjęcia. Znajdziesz tam pomysły na aranżację przedpokoju, łazienki, salonu czy jadalni z naszymi produktami.

Nasza pasja i ciężka praca nie pozostają niezauważone. W 2020 roku, nasza firma MetaloweDekoracje.pl zdobyła 11 miejsce w 9 edycji rankingu Gazele Biznesu, najbardziej wiarygodnym i popularnym rankingu małych i średnich firm w Polsce. Organizowany przez „Puls Biznesu” i COFACE od 2000 roku, ranking ten analizuje najbardziej obiektywne kryteria – wyniki finansowe, a udział w nim jest bezpłatny. Bycie wśród laureatów oznacza, że nie tylko dynamicznie się rozwijamy, ale również jesteśmy przejrzyści w naszych działaniach. Dzięki temu możemy z dumą powiedzieć, że należymy do elity małych i średnich firm w Polsce.

Serdecznie zachęcamy do robienia zakupów, dając Ci pewność, że wspierasz polską firmę, twórców i otrzymujesz produkty najwyższej jakości.

DOSKONAŁA
210 opinii na
Sylwia Robak
2023-09-12
Produkty są bardzo ładne, dobrze wykonane, ale jest długi czas oczekiwania na zamówienie.
Dorota Żelewska
2023-09-12
Wieszak dokładnie taki jak na stronie, solidne wykonanie bardzo dobra obsługa. Paczka dobrze zabezpieczona. Polecam serdecznie.
jerzy laluk
2023-09-12
Fajne pomysły i realizacja
Aleksandra Radzimierska
2023-09-12
Odejmuje jedna gwiazdkę za dłuższy czas oczekiwania niż jest na stronie i utrudniony kontakt przez infolinie. Z wieszaka jestem bardzo zadowolona, wyglada bardzo ładnie i jest dobrze wykonany. Nie mam do niego zastrzeżeń. Po wysłaniu maila, że wieszak potrzebuje na poniedziałek udało się otrzymać ten wieszak w planowanym terminie a ja nie potrzebowałam szukać nowego 🙂
Renata Chodyna
2023-09-11
Super wygląda. jestem zadowolona. Polecam