Systemy bufetowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Systemy bufetowe

Dobra prezentacja to klucz do sukcesu. To stwierdzenie dotyczy również jedzenia! Aby wyglądało kusząco i apetycznie, należy je odpowiednio zaprezentować. Jeśli serwujesz danie w restauracji nie jest to trudne, ale co w przypadku różnego rodzaju imprez i bankietów? Idealnym sposobem na apetyczne zaserwowanie jedzenia podczas tego typu spotkań są systemy bufetowe. Pozwalają wyeksponować przygotowane posiłki w sposób elegancki i przyciągający uwagę. Wspaniale odnajdą się na wszelkiego rodzaju degustacjach, Sylwestrach, chrzcinach, weselach i innych imprezach okolicznościowych. To wygodne i pomysłowe rozwiązanie zarówno dla lokali gastronomicznych i restauracji, jak i dla hoteli. Kolumnowe prezentery bufetowe nadają się do serwowania zarówno ciepłych dań, jak i zimnych przekąsek, ciast oraz drinków i napojów. Z pewnością często będą w użyciu!

Zestaw modułowy

Oferowany przez nas system bufetowy jest doskonałą propozycją dla branży Horeca: hoteli, restauracji i firm cateringowych. Dlaczego? Ponieważ możliwość jego ustawień i aranżacji jest ogromna! Możesz wybrać gotowy zestaw lub skompletować poszczególne elementy według swoich potrzeb. Stelaże skonstruowaliśmy w taki sposób, abyś mógł umieścić półki na praktycznie dowolnej wysokości. Zróżnicowane rozmiary prezenterów pozwalają na skomponowanie idealnego ustawienia systemu modułowego. Również półki dostępne są w kilku różnych wariantach: kwadratowych i prostokątnych. Dlatego też z łatwością uda ci się nie tylko ustawić, ale także dowolnie zmieniać formę swojego bufetu zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Postaw na styl

Nasz zestaw bufetowy to synonim klasy i dobrego smaku. Kolmny i stelaże wykonujemy ze stali malowanej elektrostatycznie czarnym matowym lakierem. Szklane półki również zostały zrobione w kolorze eleganckiej, niewychodzącej z mody czerni. Dzięki temu nasz system świetnie odnajdzie się na wszelkich oficjalnych imprezach. Uniwersalny kolor sprawia, że wpasuje się do wnętrz każdego typu – od nowoczesnych hoteli, przez bogato zdobione sale weselne, aż po ogrodowe plenery. Modułowa bryła jest z jednej strony elegancka i nienachalna, z drugiej zaś – interesująca i przykuwająca spojrzenia.
Wysoka jakość materiałów niesie ze sobą pewność, iż nasz system bufetowy posłuży ci latami, nieustannie wprawiając w zachwyt uczestników wszelkich imprez okolicznościowych!