Stojaki na kwiaty

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 52 wyników

Stojaki na kwiaty

Naturalne elementy jako dekoracja domu to mocny trend w aranżacji wnętrz. Zazwyczaj nasz wybór pada na żywe rośliny zielone. Czasem będzie to jedna doniczka, czasem zielona oaza w wybranym pomieszczeniu, innym razem zaś kilka ulubionych kwiatów w całym domu. Jednak, aby wyeksponować naturalne piękno roślin doniczkowych, warto zadbać o ich właściwą oprawę, czyli odpowiednie stojaki na kwiaty. Dodatkowo, żywe rośliny stanowią nie tylko ozdobę, ale są także elementem, który wprowadza spokój i harmonię. Bez wątpienia potrafią nas wyciszyć i zapewnić namiastkę kontaktu z naturą, tak pożądaną w miejskiej dżungli..

Metalowe kwietniki — harmonia wnętrza

Metalowy kwietnik stojący to nowoczesna wersja stojaka na doniczki.  Okrągły, prostokątny, a może ażurowy? Każdy z nich w metalowej wersji będzie ciekawym rozwiązaniem na ustawienie doniczki, ale przede wszystkim tłem dla naturalnej zieleni kwiatów. Co istotne, kwietniki w różnej formie, ale w tym samym stylu, ustawione w jednym lub w kilku pomieszczeniach domu, mieszkania czy biura, pomogą osiągnąć upragniony efekt harmonii.
Wybór minimalistycznego metalowego kwietnika, który nie rzuca się w oczy, ale dzięki swojej formie jest ozdobą, sprawia, że wnętrze nabiera wyrazu. Metalowy stojak na kwiaty w nowoczesnym stylu idealnie sprawdzi się w industrialnych czy loftowych wnętrzach. Dzięki swojej modernistycznej formie będzie także odpowiednim dodatkiem do salonu czy łazienki, urządzonych w nieco bogatszej estetyce.

Kwietniki stojące: minimalizm formy — bogactwo opcji

Ciekawy design minimalistycznego stojaka na kwiaty w połączeniu z bogactwem dostępnych opcji sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kwietniki stojące dostępne są w kilku interesujących modelach: z donicą głęboką, wewnętrzną, czy z głęboką półką. Wiele wzorów dostępnych jest w kilku rozmiarach, by jak najdokładniej dopasować się do aranżowanego wnętrza. Kwietniki stojące to także opcja wyboru modelu kwadratowego czy prostokątnego na jedną, dwie, a nawet trzy doniczki lub wersji z osłoną. To ogromne możliwości stworzenia oryginalnej aranżacji zielonej oazy oraz wyjątkowy sposób wprowadzenia spójności i harmonii do wnętrza.