Nóżki do mebli

Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 74 wyników

Nóżki do mebli

Spośród akcesoriów, to właśnie nóżki i uchwyty do mebli są tymi, które zwykle najbardziej rzucają się w oczy. To dzięki nim, w zależności od wybranego wzoru, możemy dopełnić lub zmienić charakter mebla tak, by wyglądał klasycznie lub nowocześnie. Jednak, oprócz funkcji estetycznej, mają także bardzo praktyczną stronę.

Praktyczna strona nóżek

Nóżki to wręcz konieczne rozwiązanie dla domów z ogrzewaniem podłogowym, gdyż dzięki nim zapewniona zostaje możliwość odprowadzania ciepła. Ułatwiają przesuwanie mebli, oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach. Będą szczególnym sprzymierzeńcem każdego, kto w swoim domu posiada automatyczny odkurzacz. Zapobiegają także niszczeniu podłoża, nie obciążając go zbytnio. Nóżki meblowe są stosunkowo niedrogie, dlatego można wymieniać je gdy tylko poczujemy potrzebę zmiany. Jest to doskonały pomysł dla osób, które pragną podążać za obowiązującymi trendami. Wymiana samych stopek pozwoli unowocześnić mebel i nadać mu zupełnie nowego, modnego charakteru.

Postaw na nogi starsze meble

Nowy komplet nóżek jest fantastycznym rozwiązaniem podczas renowacji mebli. Czasem tylko jedno złamanie stoi na przeszkodzie, by w pełni korzystać z wymarzonego stolika. Dodając do starej skrzyni komplet loftowych stopek można nadać jej niebanalny charakter, zaś przykręcając eleganckie, ozdobne nóżki do najzwyklejszego stolika, można stworzyć piękny mebel w stylu glamour. Wymieniając ten jeden element można nadać zupełnie nowy charakter odnawianym przedmiotom. Stopki z pewnością przeżyją niejeden mebel. Co ważne, charakteryzują się bardzo łatwym montażem i nie wymagają specjalistycznych narzędzi.

Jego Wysokość Mebel

Nóżki z naszej oferty są dostępne w różnych wysokościach (od 15 do 60 cm) i kształtach. Znajdziesz u nas modele dopasowane do szafek, regałów, mebli kuchennych oraz mebli tapicerowanych, takich jak sofy i fotele. Każdy wzór jest dostępny w kilku wariantach wysokości, by można było zachować spójność mebli w całym pomieszczeniu. Jednakże, przy aranżacji wnętrza można postawić na eklektyzm i do każdego mebla wybrać innym zestaw nóżek, by jak najlepiej wyrazić swoje gusta. Ich kolejną zaletą jest łatwość wymiany na inny model, więc nie ma mowy o nudzie!
Nadaj swoim meblom stabilność i niepowtarzalny charakter!