Wieszaki na smycze

Popularne filtry:

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Wieszak na smycz W136

  Wieszak na smycz pies WIE136 20cm

  Czarny matowyBiały matowyZłotySrebrnyMiedziany
  51,90 56,90 
 • wieszak na smycz W137

  Wieszak na smycz spacer WIE137 20cm

  Czarny matowyBiały matowyZłotySrebrnyMiedziany
  68,90 75,90 
 • wieszak na smycz W138

  Wieszak na smycz Trzy psy WIE138 20cm

  Czarny matowyBiały matowyZłotySrebrnyMiedziany
  56,90 62,90 
 • wieszak na smycz W139

  Wieszak na smycz Własny tekst WIE139 28cm

  Czarny matowyBiały matowyZłotySrebrnyMiedziany
  93,90 102,90 
 • Wieszak metalowy ścienny podwójny Piesek WIE192

  Czarny matowyBiały matowyZłotySrebrnyMiedziany
  51,90 56,90 

Wieszaki na smycze

Znów wieszasz na sobie psy, bo nie pamiętasz, gdzie ostatnio położyłeś smycz? Twój pupil waruje pod drzwiami, a ty gorączkowo przeszukujesz przedpokój i korytarz w poszukiwaniu zaginionej obroży? Prostą i funkcjonalną metodą na uporządkowanie psich rzeczy jest powieszenie specjalnego wieszaka. Sprawdzi się nie tylko na smycze, ale także na obroże, kagańce, szelki, pojemniki na woreczki czy przysmaki. Tym sposobem wszystkie akcesoria naszego pupila zawsze będą pod ręką, a wyprowadzanie psa na spacer będzie już tylko czystą przyjemnością. Takie wieszaki na smycze stanowią ciekawy i oryginalny element dekoracyjny każdego przedpokoju oraz ucieszą oko właściciela psiaka.

Prezent dla psa

Z pewnością wielu z nas traktuje swojego czworonożnego przyjaciela nie tylko jako zwierzaka, lecz przede wszystkim jako członka rodziny. Dlatego też często decydujemy się na obdarowanie go czymś wyjątkowym, by tak docenić jego miłość i przywiązanie. W tej roli najlepiej sprawdzi się prezent z imieniem naszego pupila. W ten sposób podkreślić można jego znaczenie dla całej rodziny. Dobrym wyborem będzie także wieszak z wizerunkiem psa, by na pierwszy rzut oka było widać, do kogo należą dane rzeczy.
Jeśli sądzisz, że nie dla psa kiełbasa – mylisz się! Najczęściej wybierany wieszak kosztuje zaledwie około dwudziestu złotych.

Najlepszy przyjaciel człowieka

Aranżując nasze mieszkanie, nie zapominamy o przestrzeni dla naszego zwierzaka. Urządzając mu specjalny kąt, warto umieścić tam nie tylko legowisko i zabawki, ale także element z imieniem naszego pupila. Zamiast zwykłego emblematu może to być praktyczny wieszak! Możemy spuścić ze smyczy naszą wyobraźnię i zapewnić naszemu przyjacielowi jak najprzytulniejszy kącik.

Nie tylko psi urok

Poza miłośnikami psów także kociarze znajdą coś dla siebie! W ofercie posiadamy akcesoria i ozdoby związane z innymi zwierzakami. Na pewno warto zwrócić uwagę na haczyk ozdobiony postacią kota czy też podpórki na książki ozdobione postaciami zwierząt, w tym właśnie psa lub kota. Interesujące są także dekoracje ścienne z motywem zwierzęcym.