Wieszak na smycz Piesek 18 cm

49 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 28 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

Wieszak na smycz Piesek 18 cm

Szukasz sposobu na to, jak wprowadzić ład i porządek do swojego przedpokoju lub korytarza? Największe zamieszanie wprowadzają smycze i inne akcesoria Twojego czworonożnego przyjaciela? W takim razie potrzebujesz praktycznego wieszaka! ten model, czyli wieszak na smycz Piesek mierzy 18 cm szerokości oraz 14 cm wysokości. Posiada 2 praktyczne haczyki na smycze i inne przybory. Udźwig pojedynczej zawieszki wynosi 30 kg.

  • Smycz zawsze pod ręką. Masz tendencję do pozostawiania smyczy w różnych miejscach? Czasami nie możesz jej znaleźć w chwili, gdy wybieracie się z psem na spacer? Umieszczenie w przedpokoju praktycznego wieszaka z pewnością pomoże Ci uniknąć tego problemu! Jeżeli na wejściu będziesz mieć specjalnie przygotowane miejsce, zawsze będziesz wiedzieć gdzie szukać smyczy.
  • Miejsce na psie akcesoria. Dekoracyjny wieszak to idealne miejsce nie tylko na smycze, ale także na mnóstwo innych rzeczy, które posiada każdy opiekun czworonoga. Na praktycznym wieszaku możesz umieścić obrożę, szelki, przysmaki czy woreczki. Dzięki temu codzienne wychodzenie na spacery będzie zdecydowanie lepiej zorganizowane!
  • Ozdoba do przedpokoju. Jak widzisz, wieszak na smycz posiada wiele praktycznych zalet. Nie zapominajmy jednak o jego funkcji dekoracyjnej! Uroczy model, przyozdobiony sylwetką psa, z pewnością stanie się wspaniałą ozdobą Twojego wnętrza. Ponadto, wieszak jest dostępny w pięciu kolorach: czarnym, białym złotym, srebrnym oraz miedzianym. Dzięki temu dopasujesz go do aranżacji.
  • Wykonany w Polsce. Wieszak został wycięty przy pomocy precyzyjnej techniki laserowej z blachy o grubości 2 mm. Stal, z której korzystamy w naszym zakładzie, pochodzi z polskich hut o sprawdzonej renomie. Całość lakierujemy dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Ten typ powłoki nie traci z czasem koloru pod wpływem promieni słonecznych!

Dekoracyjny wieszak na smycz Piesek zamontujesz na wygodne kołki rozporowe z zaślepkami. Mocowanie zasłonisz specjalnymi zaślepkami, dołączonymi do wieszaka w wybranym przez Ciebie kolorze.

Poszukujesz innych dekoracyjnych elementów do swojego przedpokoju? Koniecznie zobacz naszą ofertę wieszaków na klucze!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 18
Wysokość (cm) 14
Głębokość (cm) 3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Rodzaj ścienny
Motyw zwierzęcy
Ilość haczyków 2
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Waga opakowania (kg) 1 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Półka nie