Bramy wjazdowe

Nowości

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 324 wyników

Bramy wjazdowe

Z pewnością większość osób zgodzi się ze stwierdzeniem, że brama wjazdowa jest wizytówką posesji. Jest doskonale widoczna nie tylko dla odwiedzających nas gości, ale także dla wszystkich osób mijających działkę. Co więcej, musi nie tylko dopełnić ogrodzenie i ozdobić posesję, ale także zapewniać jej bezpieczeństwo i uniemożliwiać dostęp osobom nieupoważnionym. Dlatego też wybór bramy ogrodzeniowej powinien zostać gruntownie przemyślany.
Jakimi cechami należy się kierować? Po pierwsze, brama musi spełniać praktyczne wymogi. Zasadniczo modele metalowe to doskonały wybór ze względu na materiał wykonania. Stal, szczególnie ocynkowana, jest nie tylko wytrzymała i trwała, ale także odporna na zmienne warunki pogodowe. To gwarancja bezpieczeństwa na lata. Co więcej, nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych i konserwujących. Dlatego też, wybierając bramy wjazdowe wykonane z metalu, inwestujesz w solidny model, który posłuży ci bardzo długo.

Przesuwne i dwuskrzydłowe

Decydując się na zakup bramy oraz wybierając optymalne miejsce montażu, musisz wziąć pod uwagę warunki panujące wokół domu. Jeżeli działka jest krótka, ale głęboka i z długim wjazdem na posesję, najlepszym wyborem będzie uchylna brama dwuskrzydłowa. Pamiętaj, że zgodnie z prawem budowlanym musi otwierać się do wewnątrz, a symetryczne skrzydła nie mogą wychodzić na drogę.
Jeżeli twoja działka jest dłuższa niż szersza, najlepszym wyborem będzie brama przesuwna, która przemieszcza się wzdłuż ogrodzenia. Dzięki bramie tego typu, nawet posiadając niewiele miejsca przed domem, nie stracisz swobodnego dostępu do garażu lub podjazdu.
Bez względu na typ bramy, jaki wybierzesz, z pewnością w naszej ofercie znajdziesz rozmiar pasujący do Twojego ogrodzenia. Pamiętaj, że zaleca się, by brama mierzyła minimum 2,4 m szerokości!
Wszystkie oferowane bramy są manualne. W każdej chwili możesz przekształcić model ręczny w automatyczny, montując napęd i sterowanie na pilota.

Otwórz się na design

Oczywiście, równie ważny jak strona praktyczna jest design danego modelu! Brama posesyjna musi harmonizować się z resztą elementów, wchodzących w skład płotu, aby zachować spójny wygląd całego ogrodzenia. Nasze bramy świetnie sprawdzą się w aranżacjach, gdzie całe ogrodzenie składa się z metalowych przęseł. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie na posesjach w nowoczesnym lub skandynawskim stylu. Jednakże nasze bramy wyglądają wspaniale nie tylko razem ze stalowymi panelami! Oczywiście, wybór zarówno ogrodzenia, jak i bramy, wykonanych z tego samego materiału jest opcją dobrą i bezpieczną, ale metal świetnie zgrywa się także z drewnem. Do takiego zestawienia świetnie nadadzą się szczególnie modele ozdobione wzorami botanicznymi lub naturalnymi: roślinami, zwierzętami lub ptakami. Stal piękne współgra także z kamieniem, tworząc bardzo eleganckie i klasyczne ogrodzenie.