Cytaty na ścianę

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Cytaty na ścianę

Któż choć raz nie marzył, by wypić kawę w towarzystwie swojego ulubionego pisarza lub myśliciela? Istnieje sposób by jego słowa wybrzmiały w twojej przestrzeni – powieś swoje ulubione cytaty na ścianę! Słowa naszego ulubionego twórcy lub bohatera, zawieszone w pokoju lub salonie, dają namiastkę jego obecności w naszym życiu. Sens zapisanych słów doda nam sił w codziennych trudach.

Złota myśl

Ozdobny napis niezaprzeczalnie będzie stanowił piękną ozdobę twojego mieszkania. Wykonany z najwyższą starannością, z pewnością przykuje wzrok i zwróci uwagę wszystkich gości. Metalowy cytat harmonijnie wkomponuje się we wnętrza urządzone surowo i nowocześnie. Także przestrzenie klasyczne i skandynawskie stanowią piękne tło dla ściennych cytatów (szczególnie tych w białym kolorze). Cegła, drewno czy farba – metalowe ozdoby lubią się z każdym materiałem!

Mądrość w cudzysłowie

Wzory naszych napisów są bardzo zróżnicowane, a wiele z nich to cytaty wybitnych pisarzy. Polecamy je w szczególności do biura lub salonu. Taka maksyma, zawieszona na przykład obok półki z książkami, stanowi piękną, komplementarną aranżację wnętrza.
Oczywiście, nie traktujmy wszystkiego na poważnie! Humorystyczne słowa wniosą element polotu i fantazji do naszego mieszkania. Zabawny cytat z pewnością poprawi wam humor w ponury dzień oraz pozytywnie nastroi do życia!

Zainspiruj się

Ciekawym pomysłem są również cytaty motywacyjne. Dobrze odnajdą się na przykład w pokoju nastolatka. Taka kwestia świetnie będzie współgrała razem z wieszakiem na medale, tworząc “ściankę chwały” w pokoju młodego sportowca. Idealna przestrzeń dla haseł motywacyjnych to również przedpokój lub korytarz. Rzut oka przed wyjściem z domu sprawi, że od razu nabierzesz energii na cały dzień!

Religijne cytaty na ścianę

Wiele spośród naszych cytatów pochodzi z Biblii, przeważnie z Nowego Testamentu oraz z Księgi Psalmów. Posiadamy także sentencje wygłaszane przez najważniejsze postaci Kościoła, między innymi złote myśli Jana Pawła II. Cytaty religijne, znajdujące się w salonie lub przedpokoju, jasno zasygnalizują wartości wyznawane w danym domu. Taki napis, zawieszony obok krzyża lub metalowej ikony, stworzy przestrzeń pełną spokoju i zadumy, w której cała rodzina będzie mogła zgromadzić się na wspólnej modlitwie.