Łóżka metalowe

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Łóżka metalowe

Szukasz łóżka do sypialni dla swoich dzieci? A może potrzebujesz wyposażyć pokój w hostelu lub schronisku młodzieżowym? W takim razie piętrowe łóżka metalowe będą dla Ciebie idealne! To praktyczne modele, na których zmieszczą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki odpowiednim wymiarom zapewniają komfortowy wypoczynek, a jednocześnie zajmują niewiele miejsca i pozwalają wykorzystać je w funkcjonalny sposób. Piętrowe modele to doskonały sposób na zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu, szczególnie gdy pokój jest niewielki lub dzielony przez rodzeństwo. Prosta forma sprawia, że mebel doskonale dopasuje się do wystroju każdego pomieszczenia — zarówno w stylu loftowym, jak i klasycznym lub młodzieżowym. Uniwersalny design sprawia, że świetnie odnajdą się również w publicznych przestrzeniach.

Ramy łóżek

Ramy łóżek wykonane z metalu są zdecydowanie bardziej praktyczne od tych drewnianych — drewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji i impregnacji, zaś metal jest zdecydowanie łatwiejszy w codziennym użytkowaniu. Ponadto metalowe stelaże są znacznie lżejsze, co stanowi ogromną zaletę w transporcie. Kolejną zaletą łóżek piętrowych z metalu jest możliwość dostosowania ich wyglądu do wystroju pomieszczenia. Stelaż możesz zamówić w kolorze czarnym, białym, złotym srebrnym lub miedzianym. Jeżeli łóżko ma stanąć w hostelu lub schronisku, uniwersalna czerń będzie najlepszym wyborem. Szukasz czegoś do pokoju młodzieżowego? Wyrazisty kolor ramy idealnie dopełni wystrój pokoju młodzieżowego! Wszystkie ramy naszych łóżek piętrowych dostosowane są pod materace o wymiarach 90×200, co stanowi uniwersalny rozmiar. Dlatego z łatwością dopasujesz odpowiedni materac do ramy.

Łóżka piętrowe dla dorosłych i dla dzieci

Metalowe łóżka piętrowe to synonim praktyczności. Wyróżniają się wysokim udźwigiem, dzięki czemu nawet osoby dorosłe mogą zajmować górne posłanie. Wyróżnia je szybki i łatwy montaż i demontaż, dzięki czemu są doskonałym wyborem do okazjonalnego użytkowania. W każdej chwili z łatwością można je złożyć i schować na strychu czy w piwnicy, a w razie potrzeby szybko doprowadzić do porządku i ponownie zmontować. Barierki znajdujące się na górnym i dolnym posłaniu gwarantują bezpieczeństwo podczas snu. Ponadto istnieje możliwość rozłączenia jednego modelu na dwa pojedyncze, co świetnie sprawdza się w przypadku przemeblowania. Łóżko piętrowe rozkładane doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnych domach, jak i w hostelach, hotelach czy schroniskach górskich. W razie jakichkolwiek zmian w pomieszczeniu, łóżka można zdemontować na dwa osobne, dzięki czemu możliwość ich aranżacji jeszcze wzrasta!