Wieszaki na rowery

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wieszaki na rowery

Nie wyobrażasz sobie poruszania się po mieście inaczej niż jednośladem? Cenisz sobie zdrowy styl życia i ekologię? A może wycieczki rowerowe to twój sposób na udany weekend? Jazda rowerem kojarzy się z wolnością oraz cechuje się wieloma zaletami. Jednakże posiada jedną wadę: nasz pojazd w pomieszczeniu zajmuje sporo miejsca, co w pewnym sensie ogranicza naszą swobodę. Bez względu czy trzymamy go w mieszkaniu, czy w garażu, ważne jest, by funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na nasze dwa koła. Ogromną pomoc niosą wieszaki na rowery. Jest to prosty sposób, by z łatwością rozwiązać problem miejsca dla naszego pojazdu.

Wieszak ścienny na rower

Brak odpowiedniej przestrzeni na jednoślad to problem, z którym boryka się wielu miłośników jazdy na dwóch kołach. Parkowanie roweru na zewnątrz może spędzać sen z powiek z obawy przed kradzieżą lub korozją. Stawianie go w korytarzu na dłuższą metę bywa uciążliwe. Garażowanie pojazdu na balkonie wyłącza tę część mieszkania z użytku – z resztą z piwnicą jest podobnie. Trzymanie roweru w garażu wydaje się być najlepszym pomysłem – ale odpowiedz sobie, ile razy przypadkowo przewróciłeś ukochany jednoślad? Montaż ściennego uchwytu na rower rozwiąże problemy w każdej z wymienionych sytuacji! Przykręcenie wieszaka na ścianę w dowolnie wybranym miejscu sprawi, że nie tylko twój pojazd znajdzie własne miejsce, ale także Ty zaprowadzisz porządek w swojej przestrzeni.

Design na dwóch kółkach

Wieszak na rower może być nie tylko praktycznym, ale także dekoratorskim rozwiązaniem! Coraz częściej decydujemy się na rowery nie tylko wygodne, ale także piękne, które przykuwają spojrzenie swym kształtem i kolorem. Jednoślad zawieszony w przedpokoju lub korytarzu może służyć jako niebanalna ozdoba naszego mieszkania. Pojazd umocowany w pokoju nastolatka nada temu pomieszczeniu bardziej personalnego, sportowego charakteru.
Nasze wieszaki poziome charakteryzują się łatwym montażem – wystarczy poświęcić kilka chwil, by więcej nie kłopotać się szukaniem odpowiedniego miejsca. Zawieszenie roweru na wieszaku jest jeszcze prostsze – zajmuje dosłownie kilka sekund! Jest to bezpieczna opcja dla twojego pojazdu – uchwyt za ramę wyposażony został w specjalne gumowe osłonki, by nie zarysować lakieru. Jeśli posiadasz rower damski, najlepszą opcją jest wieszak na pedał i opony. Oba modele dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i białym, dlatego możesz wybrać ten, który lepiej pasuje nie tylko do swojego wnętrza, ale także do roweru!