Wieszaki na rowery

Popularne filtry:

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wieszaki na rowery

Nie wyobrażasz sobie poruszania się po mieście inaczej niż jednośladem? Cenisz sobie zdrowy styl życia i ekologię? A może wycieczki rowerowe to twój sposób na udany weekend? Jazda rowerem kojarzy się z wolnością oraz cechuje się wieloma zaletami. Jednakże posiada jedną wadę: nasz pojazd w pomieszczeniu zajmuje sporo miejsca, co w pewnym sensie ogranicza naszą swobodę. Bez względu czy trzymamy go w mieszkaniu, czy w garażu, ważne jest, by funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na nasze dwa koła. Ogromną pomoc niosą wieszaki na rowery. Jest to prosty sposób, by z łatwością rozwiązać problem miejsca dla naszego pojazdu.

Wieszak ścienny na rower

Brak odpowiedniej przestrzeni na jednoślad to problem, z którym boryka się wielu miłośników jazdy na dwóch kołach. Parkowanie roweru na zewnątrz może spędzać sen z powiek z obawy przed kradzieżą lub korozją. Stawianie go w korytarzu na dłuższą metę bywa uciążliwe. Garażowanie pojazdu na balkonie wyłącza tę część mieszkania z użytku – z resztą z piwnicą jest podobnie. Trzymanie roweru w garażu wydaje się być najlepszym pomysłem – ale odpowiedz sobie, ile razy przypadkowo przewróciłeś ukochany jednoślad? Montaż wieszaka na rower rozwiąże problemy w każdej z wymienionych sytuacji! Przykręcenie ściennego uchwytu w dowolnie wybranym miejscu sprawi, że nie tylko twój pojazd znajdzie własne miejsce, ale także Ty zaprowadzisz porządek w swojej przestrzeni.

Design na dwóch kółkach

Dobry projekt zawsze łączy estetykę i atrakcyjny wygląd. Z pewnością do takich należy nasz ścienny wieszak rowerowy z półką na kask i buty. Dzięki niemu wszystkie elementy pozostawisz pod ręką w jednym miejscu. Pamiętaj, że jednak jeśli posiadasz rower damski, najlepszą opcją jest wieszak na pedał i opony.

Wieszak na rower może być także wykorzystany dekoratorsko! Coraz częściej decydujemy się na rowery nie tylko wygodne, ale także piękne, które przykuwają spojrzenie swym kształtem i kolorem. Jednoślad zawieszony w przedpokoju lub korytarzu może służyć jako niebanalna ozdoba naszego mieszkania. Pojazd umocowany w pokoju nastolatka nada temu pomieszczeniu bardziej personalnego, sportowego charakteru.

Wszystkie oferowane modele dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i białym, dlatego możesz wybrać ten, który lepiej pasuje nie tylko do swojego wnętrza, ale także do roweru!

Nasze wieszaki poziome charakteryzują się łatwym montażem – wystarczy poświęcić kilka chwil, by więcej nie kłopotać się szukaniem odpowiedniego miejsca. Zawieszenie roweru na wieszaku jest jeszcze prostsze – zajmuje dosłownie kilka sekund!