Podstawy do stołów

Nowości

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 142 wyników

Podstawy do stołów

Stół to jeden z najważniejszych mebli w domu. Stół drewniany, stół szklany, a może stół metalowy? Gusta bywają różne, ale niezmienne jest to, że stół codziennie gromadzi wokół siebie ludzi i zaprasza ich do rozmowy. Ważne momenty, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, często mają miejsce właśnie przy stole. Dlatego to wybór stołu podczas urządzania domu, mieszkania czy biura stanowi nie lada wyzwanie. Jeśli stół przetrwa lata, będzie świadkiem wielu wspaniałych rodzinnych chwil i zawodowych sukcesów. Aby tak się stało, należy wybrać solidne podstawy do stołów, które utrzymają blat i wszystko to, co się na nim znajdzie, nawet jeśli przez chwilę stanie się on parkietem do tańca.
Niezawodną podstawą, która sprawia, że stół z powyłamywanymi nogami to już przeszłość, jest stelaż z metalu. Metalowe podstawy do stołów to nowoczesne rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także stanie się ozdobą wnętrza.

Solidna podstawa

Designerska metalowa noga do stołu to użytkowy przedmiot, który niczym rzeźba może stać się centralnym punktem pomieszczenia. Chłód metalu w połączeniu z dynamiczną formą projektu sprawia, że otrzymujemy niezwykle interesującą podstawę do stołu. Sprawdzi się ona w minimalistycznych wnętrzach, a także idealnie podkreśli charakter pomieszczenia w stylu industrialnym czy loftowym. To ponadczasowe, a jednocześnie designerskie rozwiązanie, które wpisuje się w najnowsze trendy.

Dla tych, którzy preferują okrągły stół, ważne jest, aby pamiętać, że najbardziej odpowiednie podstawy stołu to te, które mają taką samą szerokość i długość. W tym przypadku szczególnie polecane są modele Toro i Twist Loft.

Metalowy stelaż

Metalowa podstawa jest uniwersalna, dlatego może stanowić bazę nie tylko stołu, ale także ławy, stolika kawowego, a nawet biurka. Dzięki temu otwierają się kolejne możliwości aranżacji poszczególnych pomieszczeń domu: jadalni, kuchni, salonu i dużego pokoju. Taki stelaż sprawdzi się także przy aranżacji biura, sal konferencyjnych, lobby czy sal managerskich. Wykorzystanie mebli z metalową podstawą w kilku pomieszczeniach pozwoli stworzyć lub podkreślić spójność wnętrza.

Stół z blatem szklanym, drewnianym lub z tworzywa

Metalowe podstawy do stołów dają wiele możliwości, ponieważ metal w wyjątkowy sposób podkreśli blaty z drewna, szkła oraz tworzywa. Wybierając jeden z dostępnych modeli, z których każdy ma swój niepowtarzalny charakter, powstaje indywidualna rzeźba stanowiąca ramę stołu i centralny punkt pomieszczenia, który przyciąga wzrok. W ofercie posiadamy ponad sto podstaw do stołów. Co więcej, oferujemy również modele ze stali nierdzewnej. Najpopularniejsze wzory to nogi do stołu Pająk oraz Mediolan, które przywodzą na myśl stół z powyłamywanymi nogami.

Oferujemy także możliwość samodzielnego montażu podstawy do stołu, którą należy pospawać z dostarczonych elementów, pojedyncze nogi do stołu w wielu stylach oraz zakup kompletnego stołu z litego drewna: dębowego, jesionowego i sosnowego.