Wieszaki do kuchni

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 26 wyników

Wieszaki do kuchni

Dobrze zorganizowana kuchnia to marzenie każdego amatora gotowania. Zazwyczaj znajdujemy miejsce na naczynia i duże sprzęty kuchenne – wstawiamy je do szafek. Cóż jednak zrobić ze wszystkimi drobnymi, ale niezbędnymi akcesoriami kuchennymi – ściereczkami, rękawicami, chochlami? Zazwyczaj trzymamy je w szufladach, ale te niestety szybko opanowuje bałagan. W tej sytuacji z pomocą przychodzą wieszaki do kuchni. Dzięki nim zawsze będziesz mieć pod ręką wszystkie potrzebne rzeczy, nie przekopując się przez szuflady! Jednym prostym elementem wprowadzisz ład i porządek do swojej kuchni, a także znacznie zwiększysz wygodę i komfort pracy.

Co ma wisieć…

Wieszak na przybory kuchenne to bardzo wygodne rozwiązanie. Możesz zdecydować się na najprostszy model, który powiesisz obok kuchenki lub nad szafkami kuchennymi. Jeżeli znajdą się na nim łyżki, trzepaczki lub łopatki, zawsze podczas gotowania z łatwością sięgniesz po potrzebne w danym momencie akcesorium. Coraz częściej w kuchni obecny są uchwyty na chusteczki oraz na ręczniki w rolkach, które nie zajmują miejsca na blacie i pozwalają by te utensylia zawsze pozostały suche. Wieszak ozdobny świetnie sprawdzi się na ściereczki, ręczniki, fartuchy i rękawice. Z pewnością będzie nie tylko pomocnikiem, ale także elementem dekoracyjnym! Będzie doskonale współgrał z tematycznym napisem ściennym, czyniąc zwykłą kuchnię twoją własną, indywidualną przestrzenią. Taka aranżacja kuchni sprawi, że każdy miłośnik gotowania poczuje się wspaniale w swoim domowym królestwie, a przyrządzanie pysznego jedzenia stanie się jeszcze prostsze!

Nowoczesna aranżacja kuchni

Przygotowywanie posiłków często wiąże się z wykonywaniem kilku czynności z rzędu. Krojenie, mieszanie, duszenie, smażenie – a to wszystko w szybkim tempie! Dlatego też warto najbardziej podstawowe przybory kuchenne zawiesić na długiej listwie z haczykami. Zamontowana nad blatem, pomoże ci udoskonalić sztukę kulinarną do perfekcji. Co więcej, taki uchwyt na akcesoria kuchenne to ciekawa alternatywa dla relingu do kuchni. Jego przewagą jest to, iż haczyki są nieruchome, tak więc nie istnieje ryzyko przypadkowego strącenia innych przyrządów.
Różnorodność dostępnych wzorów sprawia, iż nasze wieszaki kuchenne odnajdą się w każdym stylu architektonicznym. Jeżeli twoja kuchnia urządzona została w surowym, loftowym klimacie, świetnie odnajdzie się w niej geometryczny model. Skandynawskie, pełne jasnego drewna wnętrze dopełni biały wieszak z prostym napisem. Jeżeli twoja kuchnia jest przytulnym sercem całego domu zabawny haczyk z pewnością podkreśli indywidualny charakter tego pomieszczenia.

Wieszaki do profesjonalnych zastosowań

Wieszaki do kuchni pasują… nie tylko do domowej kuchni! Długi, prosty model znajdzie zastosowanie w profesjonalnej kuchni, gdzie nie ma mowy o chowaniu przyborów do szuflad, gdyż są w ciągłym użyciu. Dlatego też zawieszenie funkcjonalnych haczyków w widocznym miejscu zdecydowanie ułatwi pracę każdemu zawodowemu kucharzowi.
Wiszący uchwyt na ręcznik papierowy z pewnością będzie użytecznym rozwiązaniem w kawiarni, cukierni lub innym lokalu gastronomicznym. Powieszony za ladą lub barem zawsze będzie w zasięgu pracowników obsługi. Dekoracyjny wieszak znajdujący się przy wejściu doda uroku i charakteru wnętrzu. Jednocześnie spełni funkcję użytkową – wchodzący klienci od razu znajdą miejsce na swoje okrycia.