Wieszak do kuchni Bon Appetit

75 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 9 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE038/17 Kategoria:

Wieszak do kuchni Bon Appetit

Szukasz elementów wyposażenia do kuchni, które łączą w sobie aspekt dekoracyjny oraz praktyczny? W takim razie nasz metalowy wieszak do kuchni Bon Appetit to model idealny dla Ciebie! Po pierwsze, zapewni Ci aż 6 haczyków do przechowywania różnych przyborów i akcesoriów. Po drugie, wniesie do Twojej kuchni oryginalną i tematyczną dekorację.

  • Idealny wieszak do małej kuchni. Ten model wieszaka mierzy 17 cm szerokości i 19 cm wysokości. Mimo niewielkich rozmiarów posiada aż 6 wygodnych haczyków na różne przybory i tekstylia. Ze względu na swój niewielki rozmiar, doskonale pasuje także do małych kuchni lub aneksów kuchennych. Zawieszony w Twojej kuchni, z pewnością pomoże Ci zachować ład i porządek w tym pomieszczeniu.
  • Kuchenna ozdoba. Ozdobny wieszak kuchenny Bon Appetit posiada nie tylko praktyczne zalety! Jego ogromnym plusem jest to, iż doda Twojej kuchni oryginalny, a zarazem tematyczny akcent dekoracyjny. Ponadto, możesz zamówić go w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym lub miedzianym. Dzięki temu dopasujesz kolor wieszaka ściennego do aranżacji wnętrza!
  • Wieszak do restauracji. Metalowy wieszak, ozdobiony tematyczną, kulinarną dekoracją, to model idealny nie tylko do domowej kuchni, ale także do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Powieszony obok wejścia w przytulnej restauracji czy kawiarni zapewni gościom wygodne miejsce do odwieszenia płaszczy i kurtek. Dodatkowo, będzie pełnić funkcję dekoracyjną!
  • Wyprodukowany w Polsce. Dekoracyjny wieszak Bon Appetit wyróżnia nie tylko piękny wygląd, ale także wysoka jakość wykonania! Wycinamy go przy pomocy precyzyjnej techniki laserowej z blachy stalowej o grubości 2 mm. Wykorzystywana w naszym zakładzie stal pochodzi z najlepszych polskich hut o sprawdzonej renomie. Dlatego też możemy być pewni, że oferujemy Ci solidny i trwały produkt.

Dekoracyjny wieszak do kuchni Bon Appetit o szerokości 40 cm zamontujesz na kołki rozporowe. Mocowanie zasłonisz specjalnymi zaślepkami, dołączonymi do wieszaka w odpowiednim kolorze.

Poszukujesz tematycznych elementów wyposażenia do kuchni? W takim wypadku zobacz wieszak metalowy Sztućce!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 17
Wysokość (cm) 19
Głębokość (cm) 1.3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 6
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska