Wieszak do kuchni Sztućce

55 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 31 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE041/12 Kategoria:

Wieszak do kuchni Sztućce

Poszukujesz wyposażenia do kuchni, które łączy w sobie aspekt praktyczny oraz dekoracyjny? W takim razie oferowany wieszak do kuchni Sztućce to model idealny dla Ciebie! Po pierwsze, zapewni Ci wygodne haczyki do przechowywania różnych przyborów i akcesoriów. Po drugie, wniesie do Twojej kuchni oryginalny design. Nikt nie przejdzie obok takiego wieszaka obojętnie!

  • Idealny do małej kuchni. Metalowy wieszak ścienny Sztućce mierzy jedynie 12,5 cm szerokości oraz 16 cm wysokości i posiada 3 haczyki na różne przybory i akcesoria kuchenne. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom doskonale pasuje do niewielkich kuchni lub do aneksów kuchennych. Z jego pomocą na pewno łatwiej uporządkujesz swoją kuchnię!
  • Praktyczna ozdoba. Ten model wieszaka ściennego łączy w sobie dwie bardzo ważne funkcje. Po pierwsze, zapewni Ci wygodne miejsce do przechowywania różnych kuchennych akcesoriów. Po drugie, oryginalny wieszak do kuchni będzie stanowić wyjątkową dekorację tego pomieszczenia. Wieszak Sztućce to wspaniały, wielofunkcyjny model, idealny do Twojej kuchni!
  • Wieszak do restauracji. Metalowy wieszak, ozdobiony tematyczną dekoracją, to model idealny nie tylko do domowej kuchni, ale także do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Powieszony obok stolików w przytulnej restauracji czy kawiarni zapewni gościom wygodne miejsce do odwieszenia płaszczy i kurtek. Dodatkowo, będzie pełnić funkcję dekoracyjną!
  • Trwały i solidny montaż. Wieszak do kuchni Sztućce zawiesisz na ścianie przy pomocy kołków rozporowych. Ten rodzaj montażu doskonale sprawdza się na powierzchniach o różnym wykończeniu. Bez względu na to, czy na ścianach w Twojej kuchni znajdują się płytki, panele czy farba, wieszak zamontowany na kołkach będzie trzymał się pewnie i solidnie!

Dekoracyjny wieszak do kuchni Sztućce jest dostępny w pięciu kolorach. Oferowane barwy to czarny, biały, złoty, srebrny oraz miedziany. Do zestawu dołączamy zaślepki do kołków w odpowiednim kolorze.

Ten model wieszaka ściennego wpadł Ci w oko? Jeśli potrzebujesz jedynie pojedynczego haczyka do kuchni, sprawdź wieszak do kuchni Widelec lub Łyżka!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 12.5
Wysokość (cm) 16
Głębokość (cm) 1.3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 3
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska