Podpórki do książek

Nowości

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 90 wyników

Podpórki do książek

Słowo drukowane ma niejedno oblicze. Literatura piękna, reportaże, powieści, podręczniki, atlasy, magazyny, czasopisma… Uwielbiamy obcować z prawdziwym papierem. Jednakże do biblioteczek często wkrada się bałagan. Szukasz idealnego sposobu, by zapanować nad nim z łatwością? Podpórki do książek to wspaniałe rozwiązanie! Utrzymają w ryzach twoje tomy, bez względu na ich formaty i rozmiary. Nie tylko książki będą stały na baczność na półce lub biurku, ale także same podpórki doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny wnętrza. Pięknie skomponują się z wielobarwnymi grzbietami twoich książek. To praktyczne wyjście nie tylko dla każdego czytelnika, ale również dla osób ceniących niebanalne pomysły.

Znajdziesz w nich oparcie

Szeroki wachlarz podpórek z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego czytelnika. W ofercie posiadamy ponad siedemdziesiąt wzorów, nawiązujących do natury, sztuki lub popkultury. Dodatkowo, każdy w modeli dostępny jest w jednym z pięciu kolorów: czarnym, białym, złotym, srebrnym lub miedzianym, by jak najlepiej wpasować się w styl i charakter biblioteczki. Możliwość doboru barwy podpórki na pewno zadowoli perfekcjonistów, ustawiających swoje tytuły kluczem koloru.

Domowa czytelnia

Z pewnością każdy mól książkowy marzy o własnym, zacisznym kąciku do czytania. Dlaczego więc nie zaaranżować go w spójnym stylu? Wystarczy, by obok wygodnego fotela pojawiła się lampa podłogowa, a nad nim zawisła półka z książkami. Tym sposobem w kilku krokach można wykreować wymarzone ustronie. Ozdobna podpórka na książki, zestawiona z ciekawym napisem ściennym lub cytatem, dopełni indywidualnego charakteru domowej czytelni.

Porządek jak z bajki

Wśród książek w dziecięcym pokoju często panuje bałagan. Wprowadzenie podpórki na książki w przestrzeń młodego czytelnika z pewnością rozwiąże ten problem oraz nauczy go dobrej organizacji własnych rzeczy. Dlatego też podpórki mogą stanowić pomysłowy prezent dla najmłodszych miłośników literatury. Szczególnie popularne wśród dzieci są wzory w kształcie zwierząt: kotów, psów lub sów. Świetną opcję stanowią także podpórki nawiązujące do znaków zodiaku. Dekoracyjna podpórka do książek z pewnością dopełni szafkę każdego małego czytelnika.

Kreatywna biblioteka

Podpórki do książek to przydatna rzecz w domowych księgozbiorach, zaś w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, świetlice czy biblioteki, są wręcz niezbędne. To dzięki nim na regałach z książkami panuje ład, pozwalający z łatwością odnaleźć szukaną pozycję. W przypadku dużych księgozbiorów najlepiej sprawdzi się podpórka gładka, bez dodatkowych ozdób.