Wieszak metalowy do kuchni Dzbanek 20 cm

45 

czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 127 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE019/20 Kategoria: Tag:

Wieszak metalowy do kuchni Dzbanek 20 cm

Zastanawiasz się gdzie możesz umieścić różne akcesoria i tekstylia kuchenne? Chcesz zwolnić trochę miejsca w szufladach? W takim razie wybierz praktyczny i dekoracyjny wieszak metalowy do kuchni Dzbanek! Mierzy 20 cm szerokości oraz 13 cm wysokości. Posiada 4 wygodne haczyki. Z pewnością docenisz jego obecność w Twojej kuchni!

  • Tematyczna dekoracja. Podczas urządzania kuchni w pierwszej kolejności myślimy o jej funkcjonalnym wyposażeniu, a dopiero na koniec o dekoracjach do niej. Jednakże nie należy zaniedbywać tego elementu, gdyż to ozdoby w znacznej mierze decydują o ostatecznym wystroju kuchni! Wybór wieszaka, który posiada oryginalny dekor, to prosty sposób na to, by wnieść do kuchni interesujący element.
  • Porządek wśród przyborów kuchennych. Szuflady w Twojej kuchni są pozajmowane przez nieuporządkowane akcesoria kuchenne? Zastanawiasz się jak możesz zapanować nad tym bałaganem? Zawieszenie ich na wygodnym wieszaku jest doskonałym pomysłem! Dzięki temu zwolnisz miejsce w szufladach lub szafkach, a jednocześnie wygodnie posortujesz przybory.
  • Miejsce na kuchenne ścierki. W każdej kuchni znajdują się nie tylko potrzebne akcesoria i przybory, ale także niezbędne tekstylia kuchenne. Dlatego też warto znaleźć miejsce na ściereczki, ręczniki, rękawice lub fartuchy. Najwygodniej jest umieścić je na praktycznym wieszaku! Dzięki temu zawsze będą pod ręką, gdy tylko coś rozlejesz lub będziesz musiał przenieść gorące naczynia.
  • Najlepszy typ montażu. Oferowany wieszak metalowy do kuchni zawiesisz na ścianie na kołki rozporowe. Ten rodzaj montażu doskonale sprawdza się na powierzchniach o różnym wykończeniu. Bez względu na to, czy na ścianach w Twojej kuchni znajdują się płytki, panele czy farba, wieszak zamontowany na kołkach będzie trzymał się pewnie i solidnie!

Wieszak metalowy do kuchni Dzbanek jest dostępny w kolorze czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz miedzianym. Do wieszaka dołączymy zaślepki na kołki rozporowe w dopasowanym do niego kolorze.

Model ozdobiony herbacianym zestawem wpadł Ci w oko? W takim razie musisz zobaczyć wieszak kuchenny Filiżanka!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 20
Wysokość (cm) 13
Głębokość (cm) 1.3
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, biały matowy, złoty, srebrny, miedziany
Grubość blachy (mm) 2
Ilość haczyków 4
Sposób montażu kołki rozporowe z zaślepkami
Waga opakowania (kg) 1 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska