Lampy wiszące

Ilość aktywnych filtrów:

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Lampy wiszące

Dobre oświetlenie pokoju to podstawa – zarówno podczas pracy lub nauki, jak i w chwili relaksu. Aby zapewnić je w naszej przestrzeni domowej niezbędne są nam różnego rodzaju punkty świetlne. Kinkiety, żyrandole, lampki biurkowe i nocne… Rodzajów oświetlenia jest wiele, lecz najbardziej popularne wciąż pozostają klasyczne lampy wiszące – przede wszystkim z powodu ich uniwersalności i użyteczności. Umieszczamy je w salonie, kuchni, przedpokoju lub sypialni. Odnajdują się w każdym pomieszczeniu, gdyż występują w różnorodnych formach i modelach: od najprostszych kształtów aż po kunsztowne dzieła sztuki. Wybór jest ogromny, ale jedno jest pewne – wśród naszych lamp wiszących z pewnością odnajdziesz swój ideał!

Świet(l)ny pomysł

Wisząca lampa o ciekawej formie może stanowić najważniejszy element dekoracyjny pomieszczenia. Z jednej strony nie zdominuje przestrzeni jak rozłożysty żyrandol, z drugiej zaś – dzięki interesującemu wzornictwu – przykuje wzrok każdego niczym abstrakcyjna rzeźba. Oczywiście, nie zapominajmy o najbardziej użytkowej funkcji tego przedmiotu! Długa, prostokątna lampa będzie doskonale wyglądać nad kuchenną wyspą oraz stworzy środowisko przystosowane do pracy. Nad stołem w jadalni można zawiesić nowoczesny model z trzema żarówkami. Dzięki temu podkreślisz i wyodrębnisz stół na tle całego pomieszczenia. Natomiast loftowa lampa doskonale dopełni aranżację pomieszczenia w nowoczesnym, industrialnym klimacie.

Apetyt rośnie w miarę świecenia

Dom nie jest jedynym miejscem, w którym doskonale sprawdzą się lampy wiszące. Są świetnym rozwiązaniem dla restauracji! Zawieszone bezpośrednio nad stolikiem, tworzą zamkniętą, ekskluzywną przestrzeń ze względu na kontrast pomiędzy obszarem oświetlonym a zacienionym. W tej roli najlepiej spisują się modele z zabudowanym abażurem. Dzięki temu klienci poczują się wyjątkowo i niepospolicie. Tego typu oświetlenie pięknie podkreśli także potrawy, które znajdą się na stole. Na taki widok z pewnością wszyscy nabiorą apetytu!
Oczywiście, jest to pomysł, który warto wprowadzić nie tylko w dużych restauracjach, ale także w małych kawiarniach i herbaciarniach. Dzięki wyodrębnieniu poszczególnych stolików za pomocą oświetlenia sufitowego stworzysz ciepłą, przytulną przestrzeń, którą klienci będą z żalem opuszczać!