Maskownice klimatyzatorów

Ilość aktywnych filtrów:
Filtruj

Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

Maskownice klimatyzatorów

Posiadanie klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, a ich montaż staje się coraz bardziej popularny, szczególnie przy nowo stawianych budynkach. Dobrze dobrany klimatyzator zapewni ochłodę w upalne letnie miesiące, zaś pompa ciepła zapewni ogrzewanie i ciepłą wodę. Niestety, wiąże się z instalacją niezbyt atrakcyjnie wyglądającego agregatu zewnętrznego, szpecącego wygląd nowego, pięknego domu lub wypielęgnowanej działki. Dlatego też warto zaopatrzyć się w maskownice klimatyzatorów. Są to estetycznie wyglądające skrzynki, które pomogą Ci schować ten techniczny element. Zadbaliśmy o to, aby piękny, ażurowy motyw był nie tylko ozdobny, ale i praktyczny. Dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz znacznej ilości otworów osłona nie zaburza przepływu powietrza, a więc nie wpływa na wydajność urządzenia. Co więcej, umieszczenie pompy ciepła w obudowie może pomóc ograniczyć hałas generowany przez pracujący sprzęt.

Zabudowa na miarę potrzeb

Jednostkę zewnętrzną można zarówno postawić, jak i powiesić na elewacji budynku. Bez względu na to, gdzie znajdzie się twój klimatyzator, znajdziesz na niego idealną maskownicę, w której ukryjesz urządzenie. Wszystkie oferowane w naszym sklepie modele dostępne są w dwóch wersjach: stojącej oraz wiszącej. Obudowy składają się ze ścianki frontowej, dwóch ścianek bocznych oraz daszka. Jeżeli wybierzesz opcję stojącą, dodatkowo otrzymasz nóżki regulacyjne. Zadbaliśmy też o to, aby zachować odpowiednie odległości między osłoną a agregatem, oferując produkty w kilku zróżnicowanych rozmiarach.
Oczywiście, klimatyzator może stanąć także na balkonie, gdyż montowanie tego typu urządzeń w mieszkaniach w bloku staje się coraz powszechniejsze. Należy jedynie uzyskać zezwolenie od spółdzielni. Osłona na klimatyzator sprawdzi się również na tego typu przestrzeni. Bez względu czy postawisz urządzenie na podłodze, czy też powiesisz je pod sufitem, warto nie zaburzać estetyki balkonu, szczególnie na tak niewielkim metrażu.

Klimat w Twoim ogrodzie

Dobrze dopasowana osłona klimatyzatora może stać się prawdziwą dekoracją Twojej działki! Oferowane modele dostępne są w różnych wzorach i kolorach, aby jak najlepiej wpisać się w charakter całej posesji. Możesz zdecydować się na klasyczny, roślinny wzór lub też nowoczesny czy abstrakcyjny. Do wyboru jest także materiał wykonania: aluminium lub stal konstrukcyjna. Oba te metale są solidne, trwałe oraz odporne na czynniki atmosferyczne. Co więcej, maskownicę możesz dobrać zarówno do paneli ogrodzeniowych, jak i do balustrady balkonu lub tarasu o tym samym wzorze i kolorze. W ten sposób twoja posesja uzyska jednolity i spójny charakter, bez elementów znacznie odróżniających się od reszty.