Osłony na biurko

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Osłony na biurko

W obecnych czasach przywiązujemy dużą wagę do ochrony zdrowia, zwłaszcza w miejscach publicznych. Kolejne zalecenia i obostrzenia mówią jasno – powinniśmy ograniczać wyjścia z domu i kontakt z obcymi ludźmi. I chociaż staramy się sprowadzać styczność z innymi osobami do niezbędnego minimum, jednakże niektóre branże opierają się na bezpośrednim kontakcie z klientem. W takim przypadku podstawowym sposobem na zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych jest postawienie specjalnej osłony na biurko. Chroni przed drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową i wirusami. Dlatego też szyba ochronna zapewnia komfort i bezpieczeństwo zarówno pracownikom, jak i klientom. Jednocześnie pozostawia możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego i rozmowy twarzą w twarz, ponieważ wykonujemy ją ze specjalnie przystosowanego materiału.

Przesłona z plexi

Przegroda ochronna jest obecnie niezbędnym elementem wyposażenia w wielu branżach. Świetnie sprawdzi się w hotelowej recepcji, gdzie pracownicy mają ciągły kontakt z innymi osobami. Przesłonę kasową należy postawić także w sklepie, aby oddzielała kasjera od klientów. Szyba z plexi jest szczególnie potrzebna w przychodniach i aptekach, gdzie pracownicy szczególnie narażeni są na kontakt z wirusem. Osłona na biurko znajdzie miejsce również w salonach z branży beauty. Powinna stanąć zarówno pomiędzy klientką a pracownicą, jak i między poszczególnymi stanowiskami kosmetycznymi. Przegroda z plexi jest potrzebna również we wszelkich urzędach, aby odgradzała petentów od urzędników.

Ochrona antywirusowa

Nasze osłony na biurko lub ladę produkujemy ze szkła akrylowego, potocznie nazywanego plexi. Jest to materiał odporny na uszkodzenia i pęknięcia. Nie szkodzi mu częste mycie i czyszczenie środkami dezynfekującymi. Dzięki temu zachowasz standardy higieny i ochrony przed wirusami i chorobami. Osłona z plexi jest przezroczysta i przepuszcza światło w naturalny sposób, tak więc nie będzie stanowiła przeszkody w komunikacji z klientami. Nasze przesłony ochronne montowane są na stabilnych nóżkach. Dzięki temu nie będą przesuwać się podczas codziennego korzystania ani nie przewrócą się podczas częstego przecierania środkiem antybakteryjnym. Dostępne są dwa rozmiary: 80×50 cm oraz 100×60 cm.

Dystans – Dezynfekcja – Maseczka

Pamiętaj, że stosowane ramach zapobiegania przenoszeniu się wirusów przesłony, które dystansują nas przed zagrożeniem, nie są jedynym i wystarczającym środkiem. Równie ważnym elementem jest zapewnienie dostępu do dezynfekcji rąk w miejscach publicznych.
Najbezpieczniejszym sposobem na higieniczną dezynfekcję jest korzystanie z bezdotykowego dozownika automatycznego. Jest to urządzenie najczęściej wybierane w naszym sklepie, wykorzystywane w setkach miejsc i instytucji publicznych aż w pięciu krajach. Jesteśmy producentem nie tylko bezdotykowych, ale również innych modeli, między innymi łokciowych i ściennych.