Wieszak z półką Uzen

467,40 

Sprzedanych: 135 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: WIE289 EAN: 5907717535342

Szerokość: 25 cm

Wysokość: 26 cm

Długość: 70 cm

Ilość zawieszek: 5

Udźwig haczyka: 30 kg

Materiał: Stal S355 / 2,0 mm

Produkt dostępny w 5 wariantach kolorystycznych: biały mat, czarny mat, miedziany RAL Cooper 11, srebrny RAL 9006, złoty Gowesan 758.

Domyślny kolor produktu : CZARNY. Jeżeli chcesz produkt w innym kolorze niż czarny, zaznacz to w uwagach do sprzedającego lub napisz maila po zakupie.

Metalowy, wysokiej jakości wieszak naścienny z półką. Wieszak wykonany jest z profili metalowych 20×20 mm  oraz blachy o grubości 2mm.

Napis został wycięty techniką laserową, a całość lakierowana jest dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Zapewnia to ochronę przed zarysowaniami oraz gwarantuje brak śladów odcisków palców.

Do zestawu dołączone są kołki rozporowe oraz zaślepki w kolorze wieszaka.

Precyzyjne wykonanie | Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD/CAM oraz maszyny CNC, co zapewnia niezwykłą dokładność wykonania poszczególnych elementów.

Blachy | Stosujemy trwałe i najlepsze blachy pochodzące z renomowanych hut, które wyróżniają się wysoką jakością pod względem technologicznym i są dokładnie przetestowane.

Lakiery i powłoki | Na pierwszym miejscu stawiamy na parametry trwałości kolorów, a także najwyższą jakość wykończanych powierzchni w zakresie połysku i matowości.

Tworzywa | Stosujemy szerokie spektrum nowoczesnych tworzyw, które cechuje wysoka czystość i odporność na zarysowania, zmienne warunki oraz promienie UV.

Materiał
Powłoka
Kolor / wykończenie
Grubość blachy (mm)
Rodzaj
Motyw
Ilość haczyków
Sposób montażu
Waga opakowania (kg) 4,5 kg
Gwarancja
Miejsce produkcji
Półka