Noga do stołu pod blat szklany Geo

2 219 

Rata lub płatność za 30 dni

Wysokość (cm): 72
Przeznaczenie: blat szklany / kamienny
czarny matowybiały matowyzłotysrebrnymiedziany

Sprzedanych: 7 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: NP/GEO/BS/80X80/H72 Kategoria: Tag:

Noga do stołu pod blat szklany Geo

Oryginalna noga do stołu pod blat szklany Geo to model jedyny w swoim rodzaju. Jej symetryczny kształt zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych! Podstawa o wysokości 72 cm doskonale pasuje pod blat szklany lub kamienny o szerokości od 71 cm do 100 cm oraz długości od 141 cm do 180 cm. Noga do stołu Geo została wykonana z profilu stalowego 80×80 mm.

  • Nowoczesna forma. Jedną z największych zalet Geo jest jej niezwykle interesujący, geometryczny kształt. Stanowi ciekawą i bardzo nowoczesną wariację na temat klasycznej podstawy stołowej. Nieoczywista bryła nogi z pewnością zwróci uwagę każdego! Co więcej, połączenie szkła i stali doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzonych apartamentach.
  • Harmonijna aranżacja. W skład serii Geo wchodzą nogi o zróżnicowanej wysokości. Oferowana podstawa mierzy 72 cm, ale posiada swój mniejszy odpowiednik o 45 centymetrach wysokości. Dlatego też możesz spójnie umeblować salon lub jadalnię, lub też umieścić meble z jednej serii w innych pomieszczeniach.
  • Kolor do wyboru. Nogę Geo możesz zamówić w jednym z pięciu dostępnych kolorów: czarnym, białym, złotym, srebrnym lub miedzianym. Dzięki temu możesz dostosować wygląd podstawy do stylu jaki panuje w urządzanym pomieszczeniu. Czerń w klimacie industrial, a może biel o skandynawskim uroku?
  • Stalowa jakość. Materiał, z którego wykonujemy podstawę pochodzi z polskich hut, dzięki czemu możemy być pewni jej wytrzymałości. Co więcej, w procesie produkcyjnym korzystamy z precyzyjnego lasera CNC do laserowego cięcia metalu. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz starannie wykonany produkt.

Podstawa posiada specjalne krążki mocujące do blatu szklanego lub kamiennego, wykonane ze stali nierdzewnej. Wysokość elementów montażowych wynosi 1 cm

Oferowana noga Geo idealnie pasuje pod blat szklany, jednakże w ofercie posiadamy również ten model podstawy przystosowany pod drewniane blaty. Jeżeli wciąż poszukujesz idealnego modelu do swojej jadalni salonu, sprawdź naszą ofertę stołów drewnianych!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 140
Wysokość (cm) 72
Głębokość (cm) 70
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Wymiary profilu (mm) 80×80
Minimalna szerokość blatu (cm) 71
Maksymalna szerokość blatu (cm) 100
Minimalna długość blatu (cm) 141
Maksymalna długość blatu (cm) 180
Maksymalne obciążenie (kg) 120
Przeznaczenie blat szklany / kamienny
Waga opakowania (kg) 30 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska