Palenisko ogrodowe Brima

945 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt taniej o 47,25 zł. Ostatni kupon

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL023/CZA Kategoria: EAN: 5907717526746

Palenisko ogrodowe Brima

Jesteś miłośnikiem nowoczesnego designu, a jednocześnie cenisz sobie produkty o praktycznym zastosowaniu? W takim razie palenisko ogrodowe Brima to model idealny dla Ciebie! Po pierwsze, wyróżnia się wyjątkowym i oryginalnym wyglądem, który idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Po drugie, w specjalnie do tego celu przystosowanej misie, bezpiecznie rozpalisz ogień, który rozświetli Twój ogród w długie, letnie wieczory.

  • Ciekawa dekoracja ogrodu. Szukasz interesujących elementów dekoracyjnych do swojego ogrodu? Wybierz palenisko ogrodowe Brima! Ten wyjątkowy model może zostać wręcz głównym punktem Twojej działki, wokół którego skupi się cała aranżacja ogrodu. Brima sama w sobie stanowi bardzo interesujący element dekoracyjny, a z rozpalonym ogniem zaprezentuje się wręcz zachwycająco!
  • Możliwość postawienia na tarasie. Ogromną zaletą paleniska tego typu jest fakt, iż możesz postawić je na dowolnej powierzchni. Dlatego też, nawet jeśli nie posiadasz dużego trawnika, możesz bez problemu postawić palenisko Brima na patio lub tarasie! Jego konstrukcja sprawia, że rozgrzana misa paleniskowa nie ma kontaktu z podłożem, a więc to nie ulegnie zniszczeniu.
  • Dodatkowe miejsce na zapas drewna. Ten model paleniska ogrodowego został zaprojektowany w taki sposób, iż pod misą paleniskową znajduje się dodatkowa wolna przestrzeń. To idealne miejsce, by przechowywać tam zapas opału. Dzięki temu nie będziesz musiał odchodzić od ciepłego ognia, by przynieść dodatkowe drewno, gdyż te będzie na wyciągnięcie ręki!
  • Bezpieczeństwo w ogrodzie. Kolejną zaletą paleniska ogrodowego Brima jest to, iż zapewnia bezpieczny kontakt z płonącym ogniem. To rozwiązanie z pewnością docenią rodziny z dziećmi! Ze względu na kształt misy, popiół i węgielki nie rozsypują się wokoło, ale pozostają w środku paleniska. Ponadto, łatwiej kontrolować płomień ograniczony średnicą misy.

Wysokość całkowita tego modelu wynosi 37 cm. Średnica misy paleniskowej to 60 cm, zaś w najszerszym punkcie podstawa mierzy 88 cm.

Nowoczesne palenisko ogrodowe Brima wpadło Ci w oko? Równie interesującą opcją jest model Cunali z dekoracyjną podstawą!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 37
Średnica / szerokość (cm) 88
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 25 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Miejsce na opał tak
Funkcja grilla nie
Średnica paleniska (cm) 60