Palenisko ogrodowe Cuna

999 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt taniej o 49,95 zł. Ostatni kupon

Sprzedanych: 7 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL029/CZA Kategoria: EAN: 5907717526869

Palenisko ogrodowe Cuna

Letnie wieczory spędzane w ogrodzie to prawdziwa przyjemność. Jeśli dodasz do tego płonący ogień, uzyskasz wręcz idylliczną scenerię! Aby uzyskać ten efekt, możesz w swoim ogrodzie lub na tarasie umieścić specjalne palenisko ogrodowe Cuna! Ten model posiada misę w owalnym kształcie. Jej długość wynosi 75 cm, natomiast szerokość – 79,4 cm. Całkowita wysokość tego modelu to 40 cm.

  • Naturalne światło w ogrodzie. Wygrzewanie się przy płonącym ogniu podczas letniego wieczoru to ogromna przyjemność. Możesz zapewnić ją sobie razem z naszym paleniskiem ogrodowym Cuna! To wspaniały sposób, by zapewnić sobie przyjemne ciepło i naturalne światło w przydomowym ogrodzie. Praktyczna misa o średnicy powyżej 70 cm zapewni Ci odpowiednie miejsce na rozniecenia ognia.
  • Ognisko na tarasie. Marzysz o organizowaniu ognisk, ale nie masz na to wystarczająco dużej działki? Z naszym paleniskiem Cuna to żaden problem! Ze względu na jego konstrukcję, bez żadnego problemu możesz postawić go na tarasie. Dzięki temu, iż posiada podstawę o wysokości 27 cm, nie dotyka bezpośrednio podłoża. Bez obaw umieść go na płytkach i ciesz się kontaktem z ogniem!
  • Dekoracyjna podstawa. Wyjątkowe palenisko Cuna posiada nie tylko czysto praktyczne zalety! Ten model posiada piękną podstawę, składającą się z sześciu podpór. Dodaje to całości wyjątkowego charakteru w nowoczesnym stylu, a także zapewnia solidne oparcie. Dlatego też wybór takiego paleniska do ogrodu to prosty sposób na to, by dodać całej aranżacji niepowtarzalnego akcentu dekoracyjnego.
  • Łatwe do przeniesienia. Kolejną zaletą paleniska ogrodowego Cuna jest to, iż z łatwością przestawisz je z jednego miejsca na działce w drugie, szczególnie że ten model waży około 20 kilogramów. W razie potrzeby palenisko możesz postawić na tarasie, trawniku lub chodniku. To wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie chcą decydować się na stałe palenisko.

Nowoczesne palenisko ogrodowe Cuna wykonujemy ze stali pozyskiwanej z najlepszych polskich hut. Następnie całość malujemy elektrostatycznie na kolor czarny.

Potrzebujesz modelu z wygodnym miejscem na opał? W taki element zostało wyposażone palenisko ogrodowe Concava S!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 34
Średnica / szerokość (cm) 60
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 20 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał brak