Palenisko ogrodowe Travesa

1 446 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 72,30 zł. Ostatni kupon

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 523 

Podstawa: czarna

Sprzedanych: 240 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL014/CZA Kategoria: EAN: 5907717526548

Palenisko ogrodowe Travesa

Szukasz modelu paleniska, które wyróżnia się klasycznym designem? Minimalistyczne palenisko ogrodowe Travesa to idealny wybór! Ten model mierzy 60 cm wysokości i posiada okrągłą misę paleniskową o średnicy 58 cm. Dzięki temu jest to bezpieczny model, gdyż płonące drwa znajdują się dość wysoko. To model szczególnie dobry dla rodzin z dziećmi, które nie będą miały dostępu do ognia. Co więcej, palenisko Travesa opiera się na stabilnej podstawie w formie krzyżaka.

  • Źródło ciepła i światła. Wieczór spędzony w ogrodzie przy ognisku bez wątpienia należy do przyjemnych. Aby zapewnić sobie ten komfort, wybierz palenisko ogrodowe Travesa! W misie bezpiecznie możesz rozpalić ogień. W ten sposób zapewnisz sobie bezpieczne źródło ciepła i światła podczas wieczorów spędzanych na zewnątrz w gronie najbliższych.
  • Łatwe do przestawienia. Nasze palenisko ogrodowe Travesa to model, który z łatwością przeniesiesz w inny punkt działki lub ogrodu. Dzięki temu nie musisz każdego ogniska organizować w tym samym miejscu. W zależności do Twoich potrzeb lub warunków pogodowych możesz rozpalić ogień w dowolnym punkcie. Sprzyja to również zmianom aranżacji w ogrodzie!
  • Brak zniszczeń na trawie. Jeżeli dbasz o estetykę swojego ogrodu z pewnością nie chcesz wypalać nieestetycznych kręgów w trawie. Nasz praktyczne palenisko pomoże Ci uniknąć tego problemu! Dzięki jego konstrukcji misa, na której płonie ogień, nie ma bezpośredniego kontaktu z trawą, tak więc nie grozi jej zniszczenie. Możesz cieszyć się płonącym ogniem bez żadnych zmartwień!
  • Wyjątkowa dekoracja do ogrodu. Nowoczesne paleniska ogrodowe wyróżniają nie tylko praktyczne zalety, ale także ich niepowtarzalny design. Gdy tylko stanie w Twoim ogrodzie lub na tarasie, od razu będzie pełnić funkcję dekoracyjną. oczywiście, płonący w jego wnętrzu ogień tylko podkreśli urodę tego modelu paleniska ogrodowego!

Ten model paleniska ogrodowego zostały wykonany z blachy stalowej pomalowanej trwałą farbą proszkową na kolor czarny.

Szukasz modelu idealnego do organizowania ognisk o podobnej średnicy? Sprawdź palenisko ogrodowe Kubi S!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Wysokość (cm) 60
Średnica / szerokość (cm) 58
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 20 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał brak
Podstawa czarna