Palenisko ogrodowe Bryst

1 149 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 57,45 zł. Ostatni kupon

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL026/CZA Kategoria: EAN: 5907717526708

Palenisko ogrodowe Bryst

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz dodać aranżacji swojego ogrodu lub tarasu wyjątkowego stylu o nowoczesnym charakterze? Z pewnością nasze palenisko ogrodowe Bryst może Ci w tym pomóc! Ten model wyróżnia niepowtarzalny design. Ponadto, jest to element wyposażenia o bardzo praktycznym zastosowaniu, gdyż wieczorami zapewni Ci przyjemny kontakt z ogniem.

  • Źródło światła i ciepła. Wygrzewanie się przy płonącym ogniu podczas letniego wieczoru to ogromna przyjemność. Możesz zapewnić ją sobie razem z naszym paleniskiem ogrodowym Bryst! To wspaniały sposób, by zapewnić sobie źródło przyjemnego ciepła i światła w przydomowym ogrodzie lub na tarasie. Praktyczna misa paleniskowa zapewni Ci odpowiednie miejsce na rozniecenia ognia.
  • Niepowtarzalny design. Ciekawe palenisko ogrodowe Bryst wykonujemy z połączenia dwóch różnych materiałów. Stelaż składa się z solidnej blachy i profili stalowych. Na nim spoczywa misa paleniskowa, wykonana z oryginalnej stali corten. To połączenie sprawia, że całość paleniska wygląda niezwykle nowocześnie i intrygująco. Ponadto, są to materiały odporne na różne czynnik atmosferyczne.
  • Wyjątkowa dekoracja do ogrodu. Bez wątpienia, nowoczesne palenisko Bryst wyróżnia jego niepowtarzalny design o unikatowym charakterze. Gdy tylko stanie w Twoim ogrodzie lub na tarasie, od razu będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Oczywiście, płonący w jego wnętrzu ogień tylko podkreśli urodę tego modelu paleniska ogrodowego!
  • Bezpieczny kontakt z ogniem. Wybór paleniska to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo. Po pierwsze, ze względu na budowę misy, popiół i żar powstające w trakcie spalania drewna pozostają wewnątrz paleniska. Po drugie, dzieci mają utrudniony dostęp do ognia, który płonie w palenisku na wysokim, metalowym stelażu.

Palenisko ogrodowe Bryst mierzy 40 cm szerokości, 50 cm głębokości oraz 100 cm wysokości. Niewielka półka, znajdująca się koło misy paleniskowej, mierzy 12 cm szerokości.

Poszukujesz klasycznego modelu paleniska, idealnego do rozpalenia ogniska z prawdziwego zdarzenia? Sprawdź paleniska z rodziny Kubi, dostępne w różnych rozmiarach!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 40
Wysokość (cm) 100
Głębokość (cm) 50
Materiał stal, stal corten
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt prostokątny
Waga opakowania (kg) 22 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Funkcja grilla nie
Miejsce na opał tak