Palenisko ogrodowe Tommet

2 199 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt taniej o 109,95 zł. Ostatni kupon

Sprzedanych: 7 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL034 Kategoria: EAN: 5907717526906

Palenisko ogrodowe Tommet

Elementy wyposażenia, które łączą w sobie kilka różnych funkcji, są wyjątkowo praktyczne i często poszukiwane. W końcu to duża wygoda, gdy jeden z nich pełni rolę kilku! Za przykład takiego elementu może posłużyć palenisko ogrodowe Tommet! Po pierwsze jest doskonałym źródłem światła oraz ciepła. Elegancka i efektownie skomponowana z paleniskiem podstawa może służyć m.in. do przechowywania drewna, a jej wysokość pozwala z powodzeniem wykorzystywać całość do przyrządzania i serwowania jedzenia.

  • Palenisko z funkcją grilla. Ten model paleniska ogrodowego posiada dodatkowy ruszt. Dzięki temu możesz przygotowywać grillowanie jedzenie, takie jak kiełbaski, warzywa czy grzanki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż jeden produkt pełni funkcję dwóch. Nie tylko możesz cieszyć się kontaktem z żywym płomieniem, ale także przygotujesz pyszny posiłek!
  • Dodatkowa półka na drewno. Ten model paleniska ogrodowego jest wyposażony w dodatkowe miejsce do przechowywania opału. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ w razie potrzeby zawsze znajdziesz zapasowe polana pod ręką. Dzięki temu nie będziesz musiał chodzić po drewno, a Twój wypoczynek przy ogniu będzie przebiegał bez zbędnych przerywników!
  • Wygodny blat roboczy. Palenisko ogrodowe Tommet to naprawdę wielofunkcyjny model! Oprócz rusztu i półki na opał posiada również wygodny blat. Możesz na nim przygotować posiłki. To również doskonałe miejsce do trzymania jedzenia czekającego na wrzucenie na ruszt lub już przygotowanego. Takie rozwiązanie z pewnością ułatwi Ci organizowanie grilla w ogrodzie.
  • Niepowtarzalna dekoracja ogrodowa. Praktyczne zalety paleniska ogrodowego Tommet są bardzo istotne, ale nie zapominajmy o jego funkcji dekoracyjnej! Ze względu na swoją interesującą formę, z pewnością stanie się wyjątkową ozdobą Twojego ogrodu lub tarasu, szczególnie wtedy, gdy rozpalisz w nim ogień. Również tylna ścianka paleniska posiada minimalistyczne zdobienie w formie wycięć.

Całkowita wysokość paleniska wynosi 93 cm, zaś wysokość blatu bez misy paleniskowej – 80 cm. Szerokość tego modelu to 96 cm, zaś głębokość – 35 cm. Misa paleniskowa mierzy 55 cm średnicy.

Poszukujesz paleniska z funkcją grilla i praktycznym stolikiem? Sprawdź model Somme!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 96
Wysokość (cm) 93
Głębokość (cm) 35
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy, miedziany
Kształt prostokątny
Waga opakowania (kg) 40 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Miejsce na opał tak
Funkcja grilla tak
Średnica paleniska (cm) 55