Palenisko ogrodowe Rumi

1 083 

Rata lub płatność za 30 dni

Kup ten produkt jeszcze taniej o 54,15 zł. Ostatni kupon

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 141 

Sprzedanych: 10 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: PAL035/CZA Kategoria: EAN: 5907717526913

Palenisko ogrodowe Rumi

Marzysz o wesoło trzaskającym ogniu, przy którym będziesz spędzać długie wieczory? Dekoracyjne palenisko ogrodowe Rumi może Ci w tym pomóc! Ten wspaniały model o wysokości 50 cm i szerokości 80 cm możesz postawić zarówno na trawniku, jak i na tarasie. Dzięki temu możesz cieszyć się ciepłymi płomieniami w dowolnym punkcie swojej działki, nawet jeżeli nie masz na niej wystarczająco miejsca na zorganizowanie klasycznego ogniska.

  • Naturalne źródło światła i ciepła. Wygrzewanie się przy płonącym ogniu podczas letniego wieczoru to ogromna przyjemność. Możesz zapewnić ją sobie razem z naszym paleniskiem ogrodowym Rumi! To wspaniały sposób, by zapewnić sobie przyjemne ciepło i światło w przydomowym ogrodzie lub na tarasie. Praktyczna misa o średnicy 80 cm zapewni Ci odpowiednie miejsce na rozniecenia ognia.
  • Bezpieczny kontakt z ogniem. Wybór paleniska to rozwiązanie, które zapewnia nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo. Po pierwsze, ze względu na budowę misy, popiół i żar powstające w trakcie spalania drewna pozostają wewnątrz paleniska. Po drugie, dzieci mają utrudniony dostęp do ognia, który płonie w palenisku na nóżkach, a nie bezpośrednio na ziemi.
  • Łatwe do przeniesienia. Kolejną zaletą paleniska ogrodowego Rumi jest to, iż z łatwością przestawisz je z jednego miejsca na działce w drugie, szczególnie że waży niecałych 17 kilogramów. Dzięki temu za każdym razem możesz zorganizować ognisko w innym miejscu w ogrodzie! W razie potrzeby palenisko możesz postawić na tarasie, trawniku lub chodniku.
  • Wyjątkowa dekoracja do ogrodu. Nowoczesne palenisko ogrodowe Rumi wyróżniają nie tylko jego praktyczne zalety, ale także niepowtarzalny design podstawy. Gdy tylko stanie w Twoim ogrodzie lub na tarasie, od razu będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Oczywiście, płonący we wnętrzu paleniska ogień tylko podkreśli urodę tego modelu Rumi!

Designerskie palenisko ogrodowe Rumi wykonujemy z blachy stalowej malowanej proszkowo na kolor czarny.

Ten model wpadł Ci w oko? Zobacz koniecznie palenisko ogrodowe Mediolan o podobnym designie, ale nieco innej podstawie!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Wysokość (cm) 50
Średnica / szerokość (cm) 80
Materiał stal
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Kształt okrągły
Waga opakowania (kg) 17 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska
Miejsce na opał brak
Funkcja grilla nie