Stojak rowerowy Fala S

737 

Rata lub płatność za 30 dni

Materiał: stal ocynkowana
Rozmiar: S

Sprzedanych: 11 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/013/CZA Kategoria: EAN: 5907717533225

Stojak rowerowy Fala S

Praktyczny stojak rowerowy Fala S to kompaktowa i solidna konstrukcja o lekkim, nowoczesnym wyglądzie. Dzięki temu, iż można łączyć dowolną ilość stojaków w moduły, ten model doskonale nadaje się do montażu zarówno na prywatnych posesjach, jak i pod biurami, szkołami czy blokami mieszkalnymi. Stojak na rowery Fala mierzy 58,5 cm wysokości oraz 26 cm głębokości.

  • Praktyczny system modułowy. Moduł S może funkcjonować samodzielnie, zostać zwielokrotniony albo być częścią kompozycji wraz z modułem M, L i XL. Istnieje mnóstwo możliwości zestawiania ze sobą modułów, wskutek czego otrzymujemy nie tylko ciekawe układy, ale także rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb. To prosty sposób na stojak rowerowy idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.
  • Materiał zabezpieczony przed rdzewieniem. Stojak Fala S wykonany został ze stalowych, ocynkowanych rurek o przekroju 32 mm. Ten rodzaj wykończenia materiału sprawia że jest odporny na warunki atmosferyczne, a także zabezpieczony przed rdzewieniem. Ponadto, solidna stal gwarantuje, że stojak jest odporny na akty wandalizmu.
  • Uniwersalny rozmiar. Rower do stojaka Fala można przypiąć za dolną część ramy lub koło. Dzięki rozmiarom spirali przy stojaku parkować można różnego rodzaju rowery: damskie męskie czy górskie. Co istotne, do tego typu stojaka można również przypiąć rowery dziecięce. Dlatego też stojak rowerowy Fala doskonale sprawdzi się w różnych miejscach: parka, biurach czy przy szkołach.
  • Praktyczny sposób montażu. Stojak na rower Fala S montuje się do podłoża za pomocą śrub, które dołączymy do zamówienia. Ten typ montażu jest łatwy i szybki, ponieważ nie wymaga betonowania. Mimo to, jest przy tym bardzo solidny i trwały. Tak zamontowany stojak rowerowy zapewni stabilne miejsce do parkowania bezpieczeństwo jednośladowi.

Oferowany stojak rowerowy Fala S jest dostępny również w wersji ze stali nierdzewnej.

Poszukujesz stojaka tylko na jeden rower? Możesz zobaczyć także nasze wieszaki na rowery, które pozwalają funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Wysokość (cm) 58.5
Głębokość (cm) 26
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Średnica rury (mm) 32
Rozmiar S
Waga opakowania (kg) 9 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska