Stojak rowerowy Arc Chrom

373 

Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 8 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/004/SNP Kategoria: EAN: 5907717532228

Stojak rowerowy Arc Chrom

Praktyczny stojak rowerowy Arc Chrom to model o nowoczesnej, minimalistycznej formie. Szczególnie polecamy go do miejsc z ograniczoną przestrzenią do parkowania. Ze względu na jego kompaktowy rozmiar doskonale sprawdzi się w przestrzeni miejskiej i publicznej: w parkach, przed biurami czy nowoczesnymi budynkami uniwersyteckimi. Jego wysokość wynosi 80 cm, szerokość 15 cm, zaś głębokość 23 cm.

  • Wygodny montaż na śruby. Oferowany stojak na rowery przykręcisz do podłoża na porządne śruby montażowe. To łatwy i szybki sposób montażu, który zapewnia to stabilne i bezpieczne miejsce do parkowania rowerów. Ponadto, tak zamontowany stojak jest zabezpieczony przed atakami wandalizmu. Śruby, wymagane do zamontowania stojaka, dołączymy do Twojego zamówienia.
  • Nowoczesna stal nierdzewna. Stojak Arc Chrom wykonujemy z rurek nierdzewnych o średnicy 32 mm. Korzystamy ze stali nierdzewnej pochodzącej z polskich hut o sprawdzonej renomie. Dzięki temu możemy być pewni, że materiał wykazuje bardzo wysoką odporność na działanie różnych czynników atmosferycznych. Oznacza to, że nie zardzewieje nawet po długim czasie, spędzonym na zewnątrz.
  • Pasuje do różnych rowerów. Do stojaka rowerowego o takiej budowie można przypinać rowery o różnorodnej szerokości opon. Dzięki jego konstrukcji bez problemu zaparkujesz przy nim szosówkę o wąskich oponach lub rower górski na szerokich gumach. Oczywiście, stojak Arc Chrom nadaje się również do tego, by przypinać do niego rowery za ramę. To uniwersalny model o szerokim zastosowaniu!
  • Minimalistyczny design. Oczywiście, praktyczna strona stojaka jest niezwykle istotna, ale nie zapominajmy o jego wizualnej stronie! Ten model wyróżnia prosta i minimalistyczna forma, a jej nowoczesny charakter podkreśla srebrna stal nierdzewna, z której stojak został wykonany. Z tego powodu stojak Arc Chrom doskonale zaprezentuje się pod biurowcem.

Nowoczesny stojak rowerowy Arc Chrom możesz zamówić również w wersji wykonanej z rurek stalowych cynkowanej ogniowo.

Szukasz stojaka rowerowego do przypinania za koło? W takim razie model Fala Chrom, dostępny w rozmiarze S i M, będzie dla Ciebie idealny!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 15
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 23
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie szlif
Średnica rury (mm) 32
Waga opakowania (kg) 8 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska