Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł A

1 463 

Rata lub płatność za 30 dni

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 626 

Rozmiar: A
Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/005/SNP Kategoria: EAN: 5907717532648

Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł A

Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom moduł A wchodzi w skład serii stojaków Ratio. Może funkcjonować samodzielnie, albo być częścią kompozycji z pozostałymi modułami z tej rodziny. Istnieje mnóstwo możliwości zestawiania ze sobą modułów, wskutek czego otrzymujemy rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb. Ten model stojaka mierzy 50 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Najlepszej jakości stal. Ten model stojaka rowerowego wykonujemy z profilu nierdzewnego o przekroju 40×80 mm. W tym celu korzystamy ze sprawdzonej stali, pochodzącej z polskich hut o pewnej renomie. Materiał ten wyróżnia odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu stojak rowerowy Ratio Chrom A nie koroduje nawet po długim czasie na zewnątrz.
  • Dwa typy montażu. Stojak rowerowy Ratio Chrom A jest dostępny w dwóch wersjach, w zależności od rodzaju montażu. Po pierwsze, możesz wybrać stojak przeznaczony do wbetonowania. Wtedy otrzymasz produkt dłuższy o 30 cm. Możesz także zdecydować się na stojak montowany do podłoża na śruby, które dołączymy do Twojego zamówienia.
  • Parkowanie za ramę. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio Chrom A!
  • Możliwość parkowania obustronnego. Stojak na rowery Ratio Chrom A został skonstruowany w taki sposób, że możesz przypinać do niego rowery z dwóch stron. Dzięki temu pomieści dwa razy więcej rowerów! To rozwiązanie doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie masz miejsca na montaż długiego stojaka rowerowego, ale za to dwa rowery na przeciw siebie zmieszczą się bez problemu.

Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom A jest dostępny również w wersji wykonanej z ocynkowanego profilu stalowego.

Wolisz kupić większy system modułowy? To żaden problem! Oferowany moduł A wchodzi w skład modelu Ratio Chrom zestaw 1.

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i obejmuje go 24-miesięczna gwarancja.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar A
Waga opakowania (kg) 16 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska