Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł C

1 443 

Rata lub płatność za 30 dni

Rozmiar: C
Materiał: stal nierdzewna

Sprzedanych: 6 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/007/SNP Kategoria: EAN: 5907717532785

Stojak rowerowy Ratio Chrom moduł C

Funkcjonalnie zaprojekowane stojaki na rowery to niezwykle potrzebny produkt w wielu miejscach publicznych oraz prywatnych. Oferowany stojak rowerowy Ratio Chrom moduł C to produkt, który doskonale sprawdzi się w różnych przestrzeniach: pod biurami, szkołami czy sklepami. Jego ogromną zaletą jest to, iż może wchodzić w skład systemu modułowego wraz z innymi stojakami z serii Ratio Chrom. To rozwiązanie pozwala stworzyć parking rowerowy idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Ten model stojaka mierzy 50 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 50 cm głębokości.

  • Wygoda dla rowerzystów. Wielu rowerzystów zdecydowanie preferuje takie stojaki, które umożliwiają przypięcie roweru za ramę. Po pierwsze, tak zaparkowany rower jest mniej narażony na kradzież niż przypięty za koło. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest prostsze i szybsze. Dokładnie taki rodzaj parkowania jest możliwy z naszym stojakiem na rowery Ratio Chrom C!
  • Solidna polska stal. Oferowany stojak rowerowy wykonujemy z profilu stalowego 40×80 mm z profesjonalnej stali nierdzewnej. Ten materiał doskonale nadaje się do ekspozycji zewnętrznej, ponieważ jest odporny na rdzewienie i wpływ różnych czynników pogodowych. Dlatego też nasz stojak rowerowy Ratio Chrom C z pewnością posłuży przez wiele lat.
  • Obustronne przypinanie rowerów. Praktyczny stojak na rowery Ratio Chrom C to wygodny model, do którego możesz przypinać rowery za ramę z dwóch stron. Pozwala to funkcjonalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń, gdyż w jednym miejscu zmieścisz dwa razy tyle jednośladów. Tego typu stojak to doskonałe rozwiązanie, gdy nie masz miejsca na montaż długiego stojaka z pojedynczymi stanowiskami.
  • Dwa dostępne rodzaje montażu. Bardzo istotną zaletą stojaka rowerowego Ratio Chrom C jest to, iż możesz wybrać sposób jego montażu. Możesz zdecydować się na wersję do wbetonowania, dłuższą o 30 cm. Do wyboru masz również stojak do zamontowania na specjalne śruby. W takim przypadku do Twojego zamówienia dołączymy potrzebne elementy.

Potrzebujesz stojaka na większą liczbę pojazdów? W takim razie zestaw 1 z serii Ratio Chrom będzie dla Ciebie idealny!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 50
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal nierdzewna
Kolor / wykończenie poler
Wymiary profilu (mm) 40×80
Rozmiar C
Waga opakowania (kg) 16 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska