Stojak rowerowy Ratio zestaw 3

1 766 

Rata lub płatność za 30 dni

Wersja: 3
Materiał: stal ocynkowana
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

Sprzedanych: 15 szt.

Kupujesz wprost od polskiego producenta

14 dni na zwrot

SKU: SNR/010/CZA Kategoria: EAN: 5907717533119

Stojak rowerowy Ratio zestaw 3

Zadbanie o wygodne miejsce do przypinania rowerów jest obowiązkiem wielu osób: zarówno w miejscach prywatnych, jak i w publicznych. W tym celu najlepiej wybierać produkty o pewnym pochodzeniu, wykonane ze sprawdzonych materiałów najwyższej jakości. Dokładnie taki jest nasz stojak rowerowy Ratio zestaw 3! Stojak mierzy 58 cm szerokości, 80 cm wysokości oraz 80 cm głębokości.

  • Stal cynkowana ogniowo. Stojak rowerowy Ratio zestaw 3 został wykonany ze stali cynkowanej ogniowo. To najlepszy sposób, aby zabezpieczyć ją przed rdzewieniem i negatywnym wpływem czynników pogodowych. Ponadto, ocynkowana stal jest odporna na uderzenia i inne urazy mechaniczne. Tego typu powłoka antykorozyjna gwarantuje, że stojak na rowery posłuży Ci przez wiele lat.
  • Dwa sposoby montażu. Nowoczesny stojak na rowery Ratio 3 jest dostępny w dwóch wersjach, które różnią się od siebie typem montażu. Po pierwsze, możesz wybrać stojak przeznaczony do wbetonowania w podłoże. Wtedy otrzymasz produkt dłuższy o 30 cm. Możesz także zdecydować się na stojak montowany na śruby. W takim razie dołączymy je do Twojego zamówienia.
  • Wygodny system modułowy. Ten stojak na rowery możesz bez problemu łączyć z innymi modelami, wchodzącymi w skład serii Ratio. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz w dowolny sposób zestawiać ze sobą poszczególne elementy i stojaki. W ten sposób stworzysz parking dla rowerów o optymalnej długości oraz liczbie stanowisk w stosunku do miejsca, w którym się znajdzie.
  • Praktyczne przypinanie za ramę. Nowoczesny stojak na rowery Ratio 3 to model, do którego pojazdy można przypinać za ramę. Wielu rowerzystów preferuje ten rodzaj stojaków, gdyż gwarantuje lepsze zabezpieczenie jednośladu przed kradzieżą. Po drugie, przypinanie roweru za ramę jest łatwiejsze i wygodniejsze niż za koło, ponieważ nie musimy schylać się.

Ratio zestaw 3 to stojak rowerowy składający się z dwóch modułów A. Każdy z elementów stojaków Ratio można również nabyć osobno i zestawiać ze sobą według potrzeby.

Poszukujesz stojaka rowerowego, który nadaje się do montażu na ścianie? Sprawdź model Fala S!

Produkt powstaje w naszym zakładzie w Polsce i jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Szerokość (cm) 58
Wysokość (cm) 80
Głębokość (cm) 50
Materiał stal ocynkowana
Powłoka farba proszkowa
Kolor / wykończenie czarny matowy
Wymiary profilu (mm) 40×80
Wersja 3
Waga opakowania (kg) 32 kg
Gwarancja 24 miesiące
Miejsce produkcji Polska